PeaceKeepers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PeaceKeepers


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо се отказвам?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

Защо се отказвам? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо се отказвам?   Защо се отказвам? Icon_minitimeВто Юни 17, 2008 11:27 am

Причината е само една и тя е дълго обсъждана и дъвкана по форуми, чатове и т.н. (не "откривам топлата вода")

Отказвам се заради "прекрасната" админска поддръжка. Не знам в кой век живеете и колко е нормално за вас да си "трошите" парите (колкото и малко да са), времето и нервите за нещо което не си заслужава. Играта е хубава, казавала съм го много пъти; отбора е супер и нямам възражения и нищо лично с/у никой, но нямам нерви да се "боря с вятърни мелници" и безхаберието на админа. Не ме интересува, колко е зает или колко го мързи. Живеем в пазарна икономика и аз щом давам пари съм потребител, и той е длъжен да ми осигури качество на услугата. Това, че в случая става въпрос за игра - няма никакво значение, въпроса е принципен! "Не си заслужава!" Защото след последния срив на сървъра и метода на пускането му, отидоха на вятъра много труд, мислене и безсънни нощи на много хора. Съжалявам, но нямам повече желание да играя СФ...Успех на всички, които остават и дано имате повече поводи за удоволствие от играта....
Върнете се в началото Go down
xenolith

xenolith


Брой мнения : 75
Age : 33
Location : Къра
Registration date : 05.08.2007

Защо се отказвам? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се отказвам?   Защо се отказвам? Icon_minitimeВто Юни 17, 2008 2:12 pm

Ще ни липсваш Стеф! (шегувам се Laughing Laughing Laughing )

Нямам какво да кажа, освен "Права си!" Smile Ама нали като ти мрънкаме от време на време в скайп няма да ни пренебрегваш?! Razz
Върнете се в началото Go down
 
Защо се отказвам?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PeaceKeepers :: Obsti Prikazki ( General Discussion )-
Идете на: