PeaceKeepers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PeaceKeepers


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 A sega na kyde

Go down 
+2
xenolith
Aeon
6 posters
АвторСъобщение
Aeon




Брой мнения : 90
Registration date : 05.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 10:04 am

А сега накъде ? СФ-то най - накрая престана да мърда. Такаче му е време сериозно да се замисляме дали ще продължаваме и ако е така накъде ще се насочим.
И предишни теми е имало по - този въпрос а по - някакав консенсус не се е стигнало.
Нека ако някой има предложения да ги драсне тука.
За мен в момента има двама "претендента" да знаете БУлфа не го броя - живе ми се Smile . Добре че Стеф няма да го прочете.
Та едното предложение е DeltaDrago - http://www.deltadraco.com/ . И преди е писано за нея. За отзиви нека някой друг да напише аз след 2-3 седмица игра я позарязах.
Друго предложение е играта която се прави от създателите на ДаркГалакси.
Това ще е изцяло нова игра с нова концепция но си мисля че хубаво място за нов старт. Кога ще страртира един Админ знае но хората са сериозни за ралика от други.
Това което съм прочел е следното:
- Играта ще се води срещу хора и извънземни като всяка страна е разбита на множество съюзи или там както хората се разберат.
- Има три типа бойни кораби .
- Ще има наместници които да строят сградите определиени от избраното развитие.
- Има "раси" по точно профили - боец , търговец със съответните бонуси,
- Интересна навигация.

Плюсове на играта - нова ( когато излезе ) - тоест няма да залезе скоро пък така е най интересното въпреки бъговете. А Smile ще можем да бием пак солци ако ни излезе късмета .

Черпя инфо от този линк.
http://www.turnengine.com/blog/
Адреса на играта вероятно ще е
http://www.darkgalaxy.com/


Това е от мен.
Върнете се в началото Go down
xenolith

xenolith


Брой мнения : 75
Age : 33
Location : Къра
Registration date : 05.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 1:05 pm

Това новото и аз го четох и май ще е добро. Линка ще го сменят, спокойно Wink

Аз в момента играя ferion, но там отсъстваш ли 2 дена и много изоставаш в арените. Пък и играта е главно солова. Съюз може да се прави в някоя-друга арена, но админите по едно време много мрънкаха за БГ Хорда-та Very Happy http://www.ferion.com/portal/spacestrategygame.php

Вие ще кажете какво играете в момента и струва ли. Аз друго не съм играл и не играя Smile Травиан пробвах - много време изисква, въпреки, че може и по-малко да се отделя. БГ Мафия, Битка... No На тез, дето направиха булфа игрите не ми харесват, изискват много време, пък и там главно се плаща...
Върнете се в началото Go down
Ziro




Брой мнения : 24
Registration date : 21.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 11:08 pm

Ам ... и аз пробвах няколко игри. Делта драко ми допадна за около седмица-две ... много сложна ми се видя в началото ... в крайна сметка е доста интересна,има доста дивотии но тя не е нашата игра. Травиан ... оффф... играх я доста активно за около месец ... СЪКС, има бъгове и точно заради един такъв се отказах да играя.Писах на админи ,писах и във форума,отговор от админи нямах ,а във форума ми писаха некви простотии колкото да се направят че знаят нещо по въпроса от рода ... "видя ли си рапорта .. какво пише" та .. и тя не става ... други игри ... платени са ,не са лоши но игри при които този с най голяма сметка на телефона печели ,не ми харесват .

Напълно ме устройва чакането на новото творение на екипа на ДГ ... Яв моля те само да ме осведомиш предварително при евентуално появяване на играта . С теб съм .. дано се съберем пак !
Върнете се в началото Go down
darkdevil

darkdevil


Брой мнения : 52
Age : 37
Registration date : 14.09.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 3:22 pm

Za momenta si igraq nqkolko igri4ki no ni6to svurzano s SF Sad
igri4kite sa :
rumble race - sustezaniq s koli ne iziskva mnogo vreme 1-2 pati na den za po 5 min vlizane no ni6to interesno Razz
kapilants -razvitie na targoviika i proizvodstvo na stoki Very Happy tuk ti trabva malko pove4ko vreme kato vleze6 moje da si smetne6 taka ne6tata 4e da ne vliza6 2-3 dni sled tova Smile
ikarium - grek me nabuta tam Very Happy igri4kata e dosta solova vupreki 4e ima sauzi
galaktik imperiq testvah i tq e dosta solova 1nstvenoto ob6to koeto imkat sauznicite sa razvitieto na prou4vaniqta na sauza za koito se vnasqt resurs 6te imat restart na survara na 10.11.2008 mojete da razgledate ako iskate no ni6to ob6to s SF tova e saita http://www.galacticimperia.org/imperia/game/novini.php?lang=bg

Delta draco-za neq ste pisali no nikoi ni6to konkretno ta da razqsna malko sled pisanicite na ziro v igrata ima 2 ostanali Buga po koito se raboti za momenta no adminite rabotat i po 2 drugi proekta za tova ne sa iz4isteni napulno za momenta a te sa simulatora na bitkite ne smqta to4no i pri konstruktora na planetite nqkoi vidove planeti sled kato sa proizvedeni ne se poqvqvat. Ziro bug pri bitkite nqma zavisi kakvi korabi sa u4astvali seki korab ima protivodeistvie ot drugi 2-3 ima razli4ni kasove korabi 1 sa obiknoveni ili po to4no Bazov model sled nqkoe drugo izledvane se poqvqva sa6tiq korab no s podobreniq . dosta moje da se pi6e po taq igri4ka no za sega tolkova Very Happy
Върнете се в началото Go down
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeПон Окт 06, 2008 11:03 am

Ами и аз да се обадя къде не ме питат Very Happy Very Happy Няма да ви говоря за БФ, но в момента уча няква друга - смесица м/у БФ и СФ- и от двете е взела най хубавото. За времеизискване, правила и тн подробности не мога да ви кажа нищо, защото играя от 2 - 3 дни и то чат-пат....

http://en.x-wars.net/?topic=anleitung
Върнете се в началото Go down
xenolith

xenolith


Брой мнения : 75
Age : 33
Location : Къра
Registration date : 05.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeВто Окт 07, 2008 2:35 pm

Стеф, абе ти добре го даваш това, но никъде не видях дали е ход-базирана и дали става дума за главно отборна игра.

Аз тука разглеждам в момента малко игрички и някои неща ми хващат окото... засега ще ги сложа само като линкове, но по-нататък ще ги разгледам по-основно Smile

http://www.bluegecko.ro/Large/Galactica.htm

http://www.imperialconflict.com/ - тази ми се струва много добра. още инфо за нея тук
Върнете се в началото Go down
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeВто Окт 07, 2008 8:18 pm

Very Happy Very Happy Къде пък пише че трябва да е ход-базирана? Относно отборната игра - ами отборна е! Very Happy
Върнете се в началото Go down
привет и
Гост




A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 7:57 am

виждам че още пишете това е добре Very Happy
аз днес отивам на панаир Smile
ако трябва някъде да направим отбор обаждаите се
Върнете се в началото Go down
пак аз
Гост




A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 7:59 am

ако не сте се досетили на кои е горния профил не се чудете
незнаико rendeer
Върнете се в началото Go down
Yavor
Гост




A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 10:56 pm

Какъв панаир то интересният свърши Rolling Eyes . Аз си чакам този с застрахователките Smile.
Върнете се в началото Go down
Sultan

Sultan


Брой мнения : 39
Age : 41
Registration date : 20.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 4:41 pm

kADE 6TE IGRAEM ???/
Върнете се в началото Go down
darkdevil

darkdevil


Брой мнения : 52
Age : 37
Registration date : 14.09.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 8:13 pm

да кажа ако някои зафаща да играе http://www.deltadraco.com/ рунда почва на 20 този месец Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aeon




Брой мнения : 90
Registration date : 05.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeПет Окт 17, 2008 6:45 am

Brei mnogo byrzo sa svyrshili , nqkoi e izbil pilcite Smile. Vsystnost koi pobedi ?
Върнете се в началото Go down
xenolith

xenolith


Брой мнения : 75
Age : 33
Location : Къра
Registration date : 05.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 2:32 pm

Аз не виждам някакво решение дотук... днес понавивам да инсталирате StarCraft, но търсим web-based game! Smile Аз упорито продължавам да си играя Ferion...
Върнете се в началото Go down
Sultan

Sultan


Брой мнения : 39
Age : 41
Registration date : 20.08.2007

A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeЧет Ное 20, 2008 8:48 pm

дажаъте да пишем на божо за нож рунд!!!! кам ножа година Very Happy
Върнете се в началото Go down
PeLeeSto
Гост




A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 5:12 pm

Тук май повече от година несъм се вясвал Razz

Аз съм захванал тази игра ==>
има някакви опции за съюза , но не е нищо обвързващо поне на този стадий от играта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





A sega na kyde Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A sega na kyde   A sega na kyde Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
A sega na kyde
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PeaceKeepers :: Obsti Prikazki ( General Discussion )-
Идете на: