PeaceKeepers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PeaceKeepers


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 finalni bitki

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Yaki




Брой мнения : 30
Registration date : 20.08.2007

finalni bitki Empty
ПисанеЗаглавие: finalni bitki   finalni bitki Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 10:11 pm

neznam zashto... vsyshtnost mislq 4e se doseshtam, no mislq 4e sme pozarqzali tazi igra sled poslednite bitki, useshtam 4e moje bi nqma dostaty4no interes ot ostanalite igra4i da se vodi bitkata do kraj. Molq liderite da uspeqt da motivirat sujza za posledni finalni bitki...10x
Върнете се в началото Go down
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

finalni bitki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: finalni bitki   finalni bitki Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 2:50 am

Яки абсолютно те подкрепям. Very Happy лидерите дадоха отбой нещо Razz ама ние останалите сме тъпи и упорите "к.....та"(+мен) queen /тва е в кръга на шегата/ и 3мата се оказаха твърде заети, в момента. А след последните битки се появи и лека демотивация, но ...."кръвта вода не става". Сега пак сме в скайп /след няколко дневна почивка/ и усещам как след няколко дни ще замисляме пак щуротии и без лидерите - ако не се освободят, евентуално..... bounce
Върнете се в началото Go down
Yaki




Брой мнения : 30
Registration date : 20.08.2007

finalni bitki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: finalni bitki   finalni bitki Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 6:09 pm

ами така де, Very Happy 4е ве4е ми стана ску4но, дори ве4е и радарите не гледам, стига съм трошил ресурси да правя кораби Laughing трябва и скрап да има, пък било то и от моите кораби Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aeon




Брой мнения : 90
Registration date : 05.08.2007

finalni bitki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: finalni bitki   finalni bitki Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 7:02 pm

Незнам за другите но аз напоследък съм доста зает пък и нета на работата ми доста често увисва.
В 3-ти квадрант кофти ни притискат, на Берсерк в 1-ви сектор флотата му я разбиха защото никой не е погледнал радара, така че заразата е повсеместна Sad .
Като гледам и МСК са загубили интерес и те висяха много дни но сега ще видим.
ААА и МСК като ги гледам си водят една символична война нека победи по трезвения drunken .
Върнете се в началото Go down
Sultan

Sultan


Брой мнения : 39
Age : 41
Registration date : 20.08.2007

finalni bitki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: finalni bitki   finalni bitki Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 7:40 pm

от сег казвам аз нямам намерения да се включвам в финалната битка!!! Просто няма да им направя кефе на МСЯ без мене
Върнете се в началото Go down
BERSERKER




Брой мнения : 39
Registration date : 13.09.2007

finalni bitki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: finalni bitki   finalni bitki Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 1:04 pm

Yaki написа:
ами така де, Very Happy 4е ве4е ми стана ску4но, дори ве4е и радарите не гледам, стига съм трошил ресурси да правя кораби Laughing трябва и скрап да има, пък било то и от моите кораби Very Happy
Hihihih ne namesvai Bulshita:sunny 4e toq skrap pak Po-aktivnite ni vragove ste go oberat, osobeno moita flota kakto sa q izqli edno kum 10
I az ne mislq da im pravq kefa za Finalna bitka. A Steff e prava: bez liderite ostanalite sme poluaktivni dobi4eta na zakolenie:king:
Stranno ne mi ba4kat Emoticonite
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





finalni bitki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: finalni bitki   finalni bitki Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
finalni bitki
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PeaceKeepers :: Obsti Prikazki ( General Discussion )-
Идете на: