PeaceKeepers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PeaceKeepers


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ТЪЙ!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

ТЪЙ! Empty
ПисанеЗаглавие: ТЪЙ!   ТЪЙ! Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 1:00 am

Рунда свърши! Чакаме нов. Но никой не се сети да каже нещао- без пристрастие, без лоши емоции от изминали битки и т.н. Ми аз така леко се сетих...без да искам....sunny

Ами мога да кажа: Благодаря ви момчета, че ми дадохте един прекрасен рунд - без значение, че повечето битки ги изгубихме, не защото не можем, а защото ни мързи Very Happy - това си е наша грешка! Тръпката беше неповторима- никога не знаеш какво да очакваш Smile Ако не ни бият МСК се бием сами Very Happy Very Happy Basketball Абе тръпка! Smile Макар и неприятни тръпки понякога, все пак са тръпки - значи сме живи! Ще играя с вас докато ви има, колкото и да не ме понасяте - визирам Коку и Зиро, в случая. Един от най-добрите съюзи сме...Ще го докажем - има време!

Блаодаря ви за всички емоции, които ми създадохте - и положитерни, и отрицателни!

Белчев, влизай в час, да не те бия и теб в Пловдив. Двама ще сте ми много - ти и Коку,....а ти си шеф, значи си по-тежък Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Scanner Darkly




Брой мнения : 64
Location : Bulgaria/Sofia
Registration date : 06.08.2007

ТЪЙ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪЙ!   ТЪЙ! Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 10:02 am

Радвам се че някой се е сетил да отвори подобна тема.
Аз съм много доволен че се събрахме много нови играчи, съюза се разви, остана смао да се доизкосори и сме бомба. Наистина (поне докато бях наличен) интригата си беше супер. Беше ми забавно. Не като предишните рундове, където за съжаление беше трудно и безинтересно за мен лично да играя. Този беше идеален. Жалко че ви поизоставих известно време преди края. и само по форума и от Явор разбрах горе долу какво сте свършили Smile било е забавно.

Ами до събота в Пловдив, там ще довършим рунда подобаващо Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://vik-bg.com
 
ТЪЙ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PeaceKeepers :: Obsti Prikazki ( General Discussion )-
Идете на: