PeaceKeepers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PeaceKeepers


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Срещата (за тези които не бяха)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scanner Darkly




Брой мнения : 64
Location : Bulgaria/Sofia
Registration date : 06.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 9:08 pm

Жалко че срещата бе планувана толкова отдавна и успяхме едва 4-ма човека да се срещнем.

Иначе беше супер. успях да се Запозная със Стефф, Калоян и Явор. Много готини хора и най вече сериозни. (надявам се никой няма да се обиди но все пак имаше доста време за плануване и с желание всичко става, освен ако ....)

Искам много да благодаря на Стеф за гостоприемството и посрещането. Отиваме ние някъде в "небрано лозе" и тя беше организирала всичко (нищо не липсваше освен съотборниците). Кръчма хапване (яко на корем) и пийване. След това Дискотека, на следващиа ден отново ни приеха да си побъбрим да пием по кафе, да се похилим и забавляваме. Сичко това заради нас.

Естествено и Явор беше помислил да ни направи изненада и да ни предостави един спомен. Направи много яки Календари с Логото на нашия съюз. Имам няколко които трябва да раздам на някои СофиянциSmile

Като заключение : останах супер доволен от срещата , дори и моите приятели които бяха с мен (но никога не са и помирисвали Старфайт) останаха доволни от всичко. Жалко още веднъж че от 15, после 10 накрая само 4-ма се видяхме.
Мисля че някои хора просто трябваше да се обадят и да кажат че няма да могат да пристигнат, за да не се получават повече такива кофти ситуации особено за организатора. Тези които не се обадиха, ми те мисля знаят кои са.
Върнете се в началото Go down
http://vik-bg.com
xenolith

xenolith


Брой мнения : 75
Age : 33
Location : Къра
Registration date : 05.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 9:57 pm

Гоше, аз май няма какво да добавя, освен че съжалявам, че трябваше да се прибирам... в 2 влака ми идваше много късен и нямаше как да остана за кафе. Опитах се да го обясня на Стеф, но тя твърдо настояваше след 5-тата водка, че ще оставам... Laughing Жалко, че се изнесохте от бар-а малко раничко... Smile

Календарчетата на:
-Зиро
-Незнайко
-Борча
са в мен. На Борча надявам се още утре да му го дам, но за ония загорци не гарантирам... Smile
Върнете се в началото Go down
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 11:09 pm

Ми аз няма какво да кажа, освен че като "домакин" се постарах да направя каквото мога, за да се чувствате добре....Останалото вие си знаете.... Smile Сори ако има нещо, защото от един момент нататък часовете ми се губят Very Happy
Върнете се в началото Go down
xenolith

xenolith


Брой мнения : 75
Age : 33
Location : Къра
Registration date : 05.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 11:19 pm

"Къде е шефа?"
"Абе, Стеф, Гошето си замина преди час и половина!"
"Ама къде е шефа?"
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 11:33 am

Ми де да знам бе, то в диското и без тва не те чувах кво мъмрмориш....питам по два пъти Very Happy Минимум! Laughing
Върнете се в началото Go down
xenolith

xenolith


Брой мнения : 75
Age : 33
Location : Къра
Registration date : 05.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 7:31 am

Да, да.. много шумно беше... Rolling Eyes Само дето след 3-4-5 път като асимилираш, че си е тръгнал се успокояваш и след 5 мин пак се повтаряше.. lol!
Върнете се в началото Go down
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 11:45 am

xenolith написа:
Да, да.. много шумно беше... Rolling Eyes Само дето след 3-4-5 път като асимилираш, че си е тръгнал се успокояваш и след 5 мин пак се повтаряше.. lol!

Ми кво да прайм - старите хора сме така...бързо забравяме.... Laughing
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 61
Registration date : 04.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeПет Дек 21, 2007 1:54 am

To i men sled 3-tata me utrq amneziqta.
OPs az za kakvo sym tulka i zasto pisha.... drunken
Върнете се в началото Go down
https://peacekeepers.bulgarianforum.net
steff

steff


Брой мнения : 71
Location : Пловдив
Registration date : 06.08.2007

Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitimeПет Дек 21, 2007 8:07 pm

Admin написа:
To i men sled 3-tata me utrq amneziqta.
OPs az za kakvo sym tulka i zasto pisha.... drunken

Щот си спамер! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Срещата (за тези които не бяха) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата (за тези които не бяха)   Срещата (за тези които не бяха) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Срещата (за тези които не бяха)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PeaceKeepers :: Obsti Prikazki ( General Discussion )-
Идете на: